Akademia Map Myśli - kurs online / program rozwoju

Pozostańmy w kontakcie

E-mail: tomek@mapymysli.net / Tel.: 607 594 732
FacebookLinkedin

Kim jestem?

Dr inż. Tomasz Stachura

Jestem pasjonatem i popularyzatorem wykorzystania map myśli, design thinking oraz najlepszych metod efektywności osobistej w nauce, pracy i biznesie. Prowadzę szkolenia w tym temacie w kraju i za granicą.

Wiedzą z tego zakresu dzielę się na swojej stronie internetowej mapymysli.net. Jestem zapraszany do programów radiowych i telewizyjnych jako ekspert (TVP Sonda2, Radio Kraków, Dzień Dobry Polsko, HeksagonTV).

Pracuję także jako nauczyciel akademicki. Szczególnie cenię sobie kontakt ze studentami ze względu na dynamikę młodości i chęć rozwoju. Opiekuję się kołem naukowym.

Realizowałem prestiżowe projekty: Doctus – wspierającego innowacyjne badania, Transformation.DOCintensywne szkolenie młodych naukowców z zakresu soft skills realizowane na Ivey Business School Western University Canada oraz licznych projektów łączących naukę z biznesem.

Moją pasją jest też sport. Szczególnie kolarstwo szosowe, ponieważ udowadnia mi ono, że w ciągu jednego dnia można przejechać ponad 200 km, co zachęca mnie do codziennej systematycznej pracy w projektach, które realizuję.

Lubię spędzać czas ze swoją Żoną i czterema córkami 🙂

Chcę dzielić się z Tobą moją pasją i wiedzą, ponieważ zależy mi na tym aby jak najwięcej ludzi wykorzystywało w pełni swoje talenty i zdolności.

Znajdź mnie w mediach społecznościowych:

Jestem dostępny w poniższych portalach:

(Fot. Jan Bogacz, TVP)

Kontakt – napisz lub zadzwoń

Wszystkie pytania, a także zapytania o cenę szkolenia można kierować poprzez e-mail:

tomek@mapymysli.net 

lub dzwoniąc na numer telefonu:
607 594 732 

Pozdrawiam 🙂

 

Tomek Stachura