Szkolenie: Wykorzystanie map myśli w biznesie.

Oferta specjalna dla Towarzystwa Biznesowego

Dzięki szkoleniu zyskasz umiejętność tworzenia map myśli dzięki, którym:

R

Będziesz miał więcej czasu w ciągu dnia

R

Twoja produktywność będzie większa

R

Będziesz wiedział, jak pracować nad złożonymi problemami

R

Zarządzanie stanie się łatwiejsze

R

Uporządkujesz zalew informacji

R

Będziesz lepiej planował

R

Uwolnisz twórcze myślenie

R

Poznasz sposób na robienie szybkich notatek

A

Dodatkowo w ramach szkolenia:

Podzielę się z Tobą moim kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu map myśli i wykorzystaniu ich do efektywnej nauki i pracy. Opowiem, jak zostałem doktorem, a w międzyczasie tatą dwóch córeczek bliźniaczek.

✅ Zdradzę najciekawsze rozwiązania oraz pomysły w nauczaniu i pracy z grupą, które zaczerpnąłem na kursie w najlepszej biznesowej szkole w Kanadzie – Ivey Business School, gdzie kształcą się kanadyjskie elity.

✅ Wyjaśnię Ci jak dzięki zasadzie słów kluczy będącej esencją produktywności nauczysz się robić notatki podczas szkoleń, aby jak najszybciej zapamiętać zdobytą wiedzę i przyśpieszyć rozwój zawodowy.
✅ Przedstawię Ci sposób, który ułatwi przygotowanie specjalistycznej dokumentacji, tak aby jej tworzenie było jak najkrótsze.
✅ Zreferuję, jak wyciągną esencję z rozmów, wywiadów, sesji czy też badań prowadzonych jeden na jeden.
✅ Zrelacjonuję jak mapy myśli załatwiły mi wizytę w kultowym telewizyjnym programie popularno-naukowym Sonda2 prowadzonym przez dr. Tomasza Rożka. 
✅ Zdradzę Ci co mają wspólnego mapy myśli z budową umysłu geniusza – rąbek tej tajemnicy poznali już słuchacze audycji Radia Kraków, w której byłem gościem.
✅ Pokaże 4-metrową mapę myśli, która powstała z wykorzy-staniem metody design thinking, która została opracowana na Uniwersytecie Stanforda w Dolinie Krzemowej (USA) – światowym centrum nowych technologii 
✅ Przedstawię Ci mapę myśli złotego poranka, dzięki której będziesz wiedział, jak zastosować ciąg porannych rytuałów, aby twój rozwój osobisty wystartował niczym rakieta – namiastka tej mapy została przedstawiona w programie telewizyjnym Dzień Dobry Polsko w TVP1.

Program szkolenia:

 1. Dlaczego potrzebujemy zarządzać informacją
 2. Zasady tworzenia map myśli
 3. Najważniejsze wytyczne
 4. Co pomaga, a co może przeszkadzać przy tworzeniu map myśi
 5. Przykłady zastosowań map myśli
 • Kreowanie
 • Nowe pomysły
 • Edukacja
 • Rozwój osobisty
 • Rodzina
 • Biznes
 • Szkolenia
 • Spotkania
 • Analizy
 • Strategie
 • Sprzedaż
 • Planowanie
 • Burze mózgów
 1. Ćwiczenia praktyczne 
  • Określenie głównych obszarów zastosowań map myśli dostosowanych do własnych potrzeb
  • Wykonanie własnych mapy myśli pod kierunkiem prowadzącego szkolenie
  • Omówienie stworzonych map myśli

To szkolenie jest dla:

 • Przedsiębiorców

 • Managerów

 • Trenerów

 • Odpowiedzialnych za dział HR

 • Freelancerów

 • Osób podnoszących swoje kompetencje

 • Analityków

 • Mówców

 • Zainteresowanych rozwojem osobistym 

 • i wszystkich tych, którym zależy na efektywniejszym zarządzaniu wiedzą.

Opinie uczestników szkoleń i warsztatów

Pierwszy raz po szkoleniu z map myśli zastosowałem technikę pokazaną przez Tomasza podczas rekrutacji pracowników. Po tygodniu wróciłem do tematu ze względu na termin podjęcia decyzji. Bez problemu poradziłem sobie z odtworzeniem informacji, które zapisałem wcześniej jako mapę myśli. Uważam, że jest to dobry sposób na szybkie zapisanie różnych informacji, a potem bezproblemowe ich odtwarzanie.

Krzysztof Bury

Prezes zarządu, Gamtech

Od warsztatów z Tomkiem, prawie wszystko rozpisuję za pomocą map myśli, od procesów wewnątrz firmy po rozważanie nowych. Uważam że jest to podstawowe narzędzie wspomagające: rozwój osobisty, firmy oraz efektywną naukę. Swoją wiedzę zdobytą na warsztatach stosuję w codziennych czynnościach, a co ciekawe zaraziłem swojego syna tworzeniem map myśl w procesie nauki.

Paweł Podraza

Właściciel, OponyTurbo.pl

Tworzenie map myśli to świetny sposób zapamiętywania i przyswajania wiedzy. Opanowanie tej techniki pozwoliło mi nie tylko uporządkować prywatne sprawy, ale okazało się przydatne w pracy zawodowej. Dzięki zastosowaniu map myśli na zajęciach ze studentami, które prowadzę – łatwiej i szybciej zapamiętują oni informacje i potrafią za pomocą grafiki wyrazić to, co czasem jest trudne do zwerbalizowania.

dr Barbara Kiełbasa

Nauczyciel akademicki, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Dzięki uczestnictwu w warsztatach z tworzenia map myśli poznałem praktyczne narzędzie dzięki, któremu mogę robić błyskawiczne notatki ze szkoleń na które uczęszczam oraz efektywnie planować swoje zadania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Maksymillian Imioło

Przedsiębiorca, Inwestycje w nierchomości

Dzięki szkoleniu i warsztatom z map myśli prowadzonym przez dr Tomasza Stachurę, które organizowałem dla Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego poznałem możliwości wykorzystania map myśli w prowadzeniu biznesu. Myślę, że mapy myśli szczególnie przydają się w pracach nad strategią działań oraz tworzeniu i organizacji projektów.

Michał Osiej

Prezes Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego, Towarzstwa Biznesowe S.A.

Warsztaty z tworzenia map myśli uważam za bardzo udane. Poznałem narzędzie, które mogę wykorzystać w planowaniu strategicznym w firmie oraz w bieżących sprawach takich jak spotkania zespołów czy delegowanie zadań. Polecam.

Grzegorz Kulawik

Prezes zarządu, EL-logic

Mapy myśli w TV

Fragment programu popularno-naukowego Sonda2
gdzie dr inż. Tomasz Stachura (prowadzący warsztaty)
rozwawia z dr Tomaszem Rożkiem.

Szkolenie prowadzi:

Dr inż. Tomasz Stachura

Jestem pasjonatem i popularyzatorem wykorzystania map myśli w nauce, pracy i biznesie. Prowadzę szkolenia w tym temacie w kraju i za granicą. Mapy myśli opisuję na swojej stronie internetowej mapymysli.net oraz profilu na Facebooku. Jestem zapraszany do programów radiowych i telewizyjnych jako ekspert (TVP Sonda2, Radio Kraków, Dzień Dobry Polsko). Pracuję także jako wykładowca akademicki. Jestem laureatem prestiżowych konkursów: Doctus – wspierającego innowacyjne badania, Transformation.DOC – intensywne szkolenie młodych naukowców z zakresu soft skills realizowane na Ivey Business School Western University Canada oraz licznych projektów łączących naukę z biznesem. Lubię spędzać czas ze swoją Żoną i czterema córkami 🙂

Chcę dzielić się z Tobą moją pasją i wiedzą, ponieważ zależy mi na tym aby jak najwięcej ludzi wykorzystywało w pełni swoje talenty i zdolności.

Znajdź mnie w mediach społecznościowych:

Jestem dostępny w poniższych portalach:

Facebook / Twitter  / Google+ / Linkedin

(Fot. Jan Bogacz, TVP)

TB mapy myśli – szkolenie
5 (100%) 2 votes