Zapoznaj się proszę z treścią tej strony jeszcze dzisiaj, ponieważ ta oferta jest aktualna do 20 czerwca 2024 do godz. 23:00, czyli jeszcze tylko przez:

AKADEMIA MAP MYŚLI DLA OSÓB AKTYWNYCH ZAWODOWO

Oto historia osoby aktywnej zawodowo, która będąc zapracowanym i czasem zestresowanym pracownikiem staje się bohaterem w swoim życiu. Zaczyna być jednym z najlepszych w swojej pracy. Dba o relacje z najbliższymi i zaczyna realizować swoje pasje i marzenia.

Ta historia będzie o Tobie!

 

Pytanie jakiego wyboru dokonasz?

AKADEMIA MAP MYŚLI DLA OSÓB AKTYWNYCH ZAWODOWO

Oto historia osoby aktywnej zawodowo, która będąc zapracowanym i czasem zestresowanym pracownikiem staje się bohaterem w swoim życiu. Zaczyna być jednym z najlepszych w swojej pracy. Dba o relacje z najbliższymi i zaczyna realizować swoje pasje i marzenia.

Ta historia będzie o Tobie!

 

Pytanie jakiego wyboru dokonasz?

Jeżeli:

 

👉 Jesteś aktywny zawodowo

👉 Pracujesz umysłowo

👉 Podnosisz swoje kompetencje

 

to koniecznie odpowiedz sobie
na poniższe pytania:

 

 

📌 Czy poświęcasz się pracy, aby zarobić na utrzymanie swojej rodziny, a Twoi bliscy wypominają Ci, że nie masz dla nich czasu?

📌 Czy ciężko pracujesz, a mimo to nie osiągasz satysfakcjonujących Cię efektów?

📌 Czy chcesz rozwijać swój potencjał, a masz wrażenie, że czasem sam sabotujesz swój sukces?

📌 Czy masz wrażenie, że masz tak dużo do zrobienia, że nie wiesz od czego zacząć i co jest najważniejsze?

 

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to…

koniecznie przeczytaj tę wiadomość do samego końca!

Opowiem Ci o tym, jak poradzić sobie z wyzwaniami i problemami związanymi z pracą zawodową.

✅ Pokażę co robić, aby olbrzymi zalew informacji, z którym mamy obecnie do czynienia nie miał na Ciebie negatywnego wpływu.

✅ Zobaczysz co robić, aby pozytywnie wyróżnić się w swojej pracy i systematycznie zmieniać swoje życie na lepsze.

 

Pokażę Ci, jak robić skuteczny mind mapping, który będzie Twoją supermocą!

Dzięki temu od myśli – pomysłów szybko będziesz przechodzić do działania.

Tomek, znam już temat. Jak mogę dołączyć do Akademii? >>>

 Przygotowałem dla Ciebie dokładny opis oferty dostępu do Akademii Map Myśli, tak aby po zapoznaniu się z nią  wszystko było dla Ciebie jasne.

 

Przeczytaj ją tylko uważnie
i podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

 

Może to być jedna z najważniejszych rzeczy dotycząca Twojego rozwoju. Ta jedna rzecz, która będzie miała wpływ na wszystko inne.

 

Tak jak to było w moim przypadku, przeciętnego, niczym nie wyróżniającego się chłopaka z małej miejscowości, który, gdy wdrożył tę jedną rzecz, to jego życie zaczęło się zmieniać:
 🚀 Został jednym z najlepszych studentów na roku,
🚀 zaczął trenować karate,
🚀 wyjechał do USA,
🚀 zrobił doktorat,
🚀 założył rodzinę,
🚀 jeździ po świecie,
🚀 wystąpił w TV i radiu,
🚀 wykłada na Uniwersytecie,
🚀 założył firmę,
🚀 prowadzi szkolenia w kraju i zagranicą,
🚀 a przede wszystkim cieszy się życiem spędzając aktywnie czas z Żoną i córkami.

Pewnie czasem tak masz, że:

📌 Złościsz się, gdy chcesz zabrać się do działania i zamiast robić naprawdę ważne rzeczy, to pracujesz z tymi mało istotnymi, a na końcu dnia czujesz, że rozmieniasz się na drobne?

📌 Masz wrażenie, że jest tak dużo do zrobienia, że nie wiadomo od czego zacząć i tracisz pół dnia na samo podjęcie decyzji?

📌 Frustrujesz się, gdy pracując cały czas coś Ci przeszkadza? Czy złościsz się na bliskich, gdy chcą żebyś poświęcił im swój czas, a Ty dalej nie zrobiłeś tego co chciałeś, mimo że miałeś na to cały dzień?

📌 Trudno Ci się skupić nad tym co sobie postanowiłeś i pracować w koncentracji?

📌 Podejmowanie decyzji i nadmiar wyboru powodują u Ciebie tak zwany paraliż decyzyjny, że z powodu bardzo dużej ilości wyboru nie wiesz co wybrać, ponieważ obawiasz się, że nie wybierzesz najlepiej?

📌 Zdarza Ci się, że podczas sytuacji stresowych pojawia się brak działania lub bardzo trudno podjąć Ci decyzję i masz wrażenie, że kręcisz się w kółko?

📌 Masz uczucie, że tych wszystkich spraw jest za dużo. W samej pracy jest mnóstwo zadań, z którymi ciężko się wyrobić, a co dopiero z życiem rodzinnym? A co z czasem dla siebie? Co z czasem dla przyjaciół?

📌 Zastanawiasz się jak to jest, że inni realizują swoje pasje i marzenia, a Ty zaczynasz coś z entuzjazmem, potem, gdy przychodzą trudności masz coraz mniej energii, później musisz zająć się czymś pilniejszym i zostawiasz projekt, który chciałeś zawsze zrealizować?

📌 Trudno Ci zdecydować, czym się zająć w danej chwili, bo wszystkie zadania wydają się ważne?

📌 Długo się zbierasz zanim podejmiesz działanie?

📌 Podejmowanie decyzji jest dla Ciebie męczące i zabiera dużo energii?

📌 Czasem kilka razy popełniasz ten sam błąd i to dodatkowo Cię frustruje?

📌 Decydujesz się, rozpoczynasz realizację, ale nadal roztrząsasz właściwość wyboru?

Jeżeli przydarzają Ci się czasem takie sytuacje, to można powiedzieć, że to normalne, wiele ludzi tak ma, mi też to się zdarza – nie jestem idealny, ale nauczyłem się szybko rozwiązywać te problemy, żeby nie determinowały mojego życia, tylko żebym ja przejął ster, tak abym stał się kapitanem swoich myśli.

 

Zaraz Ci opowiem jak ja sobie to wszystko poukładałem. Pozwól jednak, że wcześniej się przedstawię…

Cześć!

Z tej strony Tomek Stachura – prawdopodobnie największy
w Polsce entuzjasta i praktyk wykorzystania map myśli (mind mappingu) do podnoszenia swoich umiejętności i efektywnego rozwoju.

 

 

 

 

 

Uczę, jak stosować mind mapping w pracy, nauce i biznesie, tak aby być jak najbardziej efektywnym i mieć czas na to co najważniejsze.

✅ Chcę dzielić się z Tobą moją pasją i wiedzą, ponieważ zależy mi na tym aby jak najwięcej ludzi wykorzystywało w pełni swoje talenty i zdolności.

✅ Autor strony mapymysli.net

✅ Konsultant, doradca i szkoleniowiec – pomagam osobom takim jak Ty  wdrażać mapy myśli, tak aby wyróżnić się w pracy oraz zaplanować swój rozwój osobisty i zawodowy. 

✅ Wykładowca akademicki – Do napisania doktoratu korzystałem z map myśli. Teraz z zastosowaniem mind mappingu prowadzę działalność naukową i zajęcia ze studentami, między innymi Komunikowanie społeczne i trening interpersonalny. Jestem opiekunem koła naukowego.

✅ Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości URK – spójna wizja, rozwoju AIP na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, przygotowana i przedstawiona na mapie myśli, przyczyniła się do objęcia tego stanowiska 😉

✅ Szczęśliwy mąż i tata, który uważa, że zawsze należy robić to, co najważniejsze.

➡️ Jestem zapraszany do programów radiowych i telewizyjnych jako ekspert, gdzie przybliżam tematykę map myśli masowej publiczności.

 

➡️ Nieustannie podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i wyjazdach. Jestem absolwentem Intensywne szkolenia młodych naukowców z zakresu soft skills realizowanego na Ivey Business School Western University Canada

 

➡️ Inspiracji szukam u najlepszych. Miałem okazję gościć w siedzibie firmy Google w Zurichu.

➡️ Ponad tysiąc osób wzięło już udział w moich zajęciach, które dotyczyły efektywnego zastosowania mind mappingu.

➡️ Jestem amatorem sportu – obecnie głównie kolarstwa i squash’a. Brałem udział w Tour de Pologne Amatorów.

Spo

➡️ A przede wszystkim jestem szczęśliwym mężem i ojcem, który lubi spędzać czas ze swoją żoną i córkami 🙂

Czas z rodzi

 A teraz chciałbym Ci pokazać jak mapy myśli
zmieniły moje życie.


Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie inspiracją
do dobrych zmian.
 

Jak to się zaczęło?

2002 r. Jako młody chłopak z małej miejscowości na Podhalu zacząłem studia w dużym mieście, stolicy Królów Polski Krakowie.

Wspaniały czas nowych wyzwań, ale też i porażek związanych ze studiami, niezdane egzaminy, podważanie swoich możliwości, spadek pewności siebie.

No nie tak to miało wyglądać!

Pojawiła się myśl. Coś jest nie tak – albo ze mną, albo z tym co robię. Na szczęście skupiłem się na ocenie swojego postępowania, czyli na tym co robię lub czego nie robię. 

Gdyby czasem pojawiła się u Ciebie myśl, że z tobą jest coś nie tak – to jak najszybciej ją porzuć – Ty jako Osoba jesteś wartościowy(-a), bez względu na wszystko, bez względu na to, czy jesteś biedny czy bogaty, niski czy wysoki, chudy czy gruby, rozpoznawalny czy anonimowy.

Zacząłem się zastanawiać. Co muszę zmienić, aby wygrzebać się z sytuacji, gdzie: 

 • Mimo tego, że poświęcałem dużo czasu na naukę – miałem słabe efekty
 • Egzaminy zdawałem w drugich terminach – przez co traciłem dodatkowo czas
 • Nie miałem czasu na swoje pasje

Zacząłem szukać…

W podręczniku do nauki szybkiego czytania znalazłem instrukcję, jak tworzyć mapy myśli, szukając dalej trafiłem na książki Tonego Buzana – twórcę koncepcji mind mappingu. BINGO – to był to, ten jeden element, który pozytywnie wpłynął na wszystkie inne.

Zacząłem wdrażać mapy myśli i zaczęły się dziać niesamowite rzeczy:

🚀 Nauka zaczęła przynosić wymierne efekty
🚀 Od przeciętnego studenta trafiłem do grona 10% najlepszych
🚀 Egzaminy zdawałem w 1. terminach
🚀 Otrzymałem stypendium naukowe

 

Moja pewność siebie zaczęła rosnąć.
Na życie zacząłem patrzeć przez pryzmat możliwości, a nie ograniczeń!

 

 • ✅ Zapisałem się do sekcji sportowej i zacząłem trenować karate, co pozytywnie wpływało na moją ogólną kondycję psycho-fizyczną
 • ✅ Zapisałem się na dodatkowy angielski
 • ✅ Wyjechałem na wakacje do USA, gdzie pracowałem i zwiedzałem
 • ✅ Cieszyłem się życiem studenckim 🙂
 • ✅ Zapisałem się do koła naukowego
 • ✅ Na pracę magisterską wybrałem innowacyjny temat, co później zaowocowało propozycją pisania doktoratu, którą przyjąłem.
 • ✅ No i najważniejsze – przez całe studia rozwijałem relację z dziewczyną, która po 5 latach chodzenia została moją Żoną 🙂

  To był czas, gdy mapy myśli wykorzystywałem do efektywnej nauki i rozwoju własnego. Bardzo dobrze się sprawdziły w tym obszarze, co było widać po moich osiągnięciach. 

Mind mapping nauczył mnie także przez ten czas, że nie można się poddawać, gdy coś nie wychodzi, tylko szukać sposobów i narzędzi, które pomogą nam poprawić naszą sytuację. W moim przypadku tą najważniejszą rzeczą, która miała pozytywny wpływ na wszystko inne były mapy myśli.

Tomek, ale to przecież ma być kurs dla osób aktywnych zawodowo, a Ty piszesz o efektywnej nauce na studiach.

Spokojnie, już przechodzę do rzeczy. Dzielę się z Tobą moją historią, aby pokazać, że to czego uczę znam od podszewki i jestem tego absolutnie pewny.

 

Doktorat, rodzina, praca

Teraz rozumiem kolegę, który kiedyś mi mówił „Po studiach, to zacznie Ci się prawdziwe życie”.

Zacząłem go rozumieć, gdy zacząłem się mierzyć z wyzwaniami związanymi ze znalezieniem mieszkania, utrzymaniem rodziny i oczekiwaniem przyjścia na świat dziecka, a właściwe dzieci, ponieważ nasze pierwsze córki to bliźniaczki 🙂

Wtedy, gdy po studiach znalazłem się w nowej rzeczywistości i pojawiły się problemy, które miały dużo większy poziom stresu niż konieczność zdawania trudnych egzaminów, to odkryłem, że mapy myśli mogą mi także pomóc w rozwiązywaniu problemów.

Jak połączyć doktorat z utrzymaniem rodziny?
Wystarczy znaleźć odpowiednie finansowanie – ale jak to zrobić? Najlepiej rozpisać mapę myśli z możliwościami, które mamy, wybrać te najbardziej atrakcyjne oraz realne i aktywnie podjąć próbę pozyskania środków.

Dzięki temu podejściu zostałem stypendystom projektu Doctus, który zapewniał indywidualnie finansowanie dla doktorantów, którzy realizowali prace związane ze strategią rozwoju województwa małopolskiego. Stypendium otrzymałem na lata 2009-12 i w sumie wynosiło ono 90 tyś. zł. Biorąc pod uwagę inflację to tak jakby w 2020 dostać ok. 110 tyś. Do tego doszły jeszcze inne mniejsze stypendia, które w sumie dawały ok. 4000 zł dochodu miesięcznie. To były bardzo dobre pieniądze, zwłaszcza dla kogoś kto zaczynał swoją karierę zawodową. Świadczyć mogą o tym głosy zazdrości, które niestety słyszałem w środowisku akademickim mówiące o tym, że „co to się porobiło, że doktoranci zarabiają więcej niż profesorowie”. To było o tyle przykre, że zamiast także poszukać dodatkowych środków i grantów i zarabiać 3x więcej niż doktoranci, to takimi opiniami wolano równać w dół.

 

Zmiana statusu quo

Piszę o tym, ponieważ gdy Ty także zaczniesz się wyróżniać, to niektórym może się to nie podobać. Dzieje się tak gdyż naruszasz ich status quo, który może być dla nich nienajlepszy, ale daje im przynajmniej jakąś iluzję kontroli sytuacji. Na zasadzie, jest nie najlepiej, ale przynajmniej inni mają gorzej. I wtedy pojawiasz się Ty, który zaczynasz się zmieniać i systematycznie poprawiać swoją sytuację. Możesz przez to burzyć innych status quo, no bo jak to, on już nie ma gorzej (przecież doktorant nie może zarabiać lepiej niż profesor). Ale spokojnie to nie Twój problem, to ich problem. Ty skup się na swoje robocie, na swoich zadaniach.

To Twoje życie i szkoda je tracić na spełnianie oczekiwań ludzi, którzy tak naprawdę myślą tylko o sobie.

Rodzina – nowa rzeczywistość

Miałem już wszystko poukładane i tu nagle wszystko staje do góry nogami. Rodzą się dzieci i to od razu bliźniaczki. Wszystko zaczyna się zmieniać. Już nie jestem odpowiedzialny za siebie, ale też za Żonę i dzieci.

Trzeba też zmienić sposób myślenia z kategorii  JA na MY. To czas uczenia się bycia rodzicem i kształtowania nowych nawyków. To czas trudów, czasem nieprzespanych nocy, ale i radości z rozwoju dzieci.

Mapy myśli pomagały mi wtedy w efektywnej pracy, tak aby móc wracać do domu i pomóc Żonie w opiece nad dziećmi.

Mind mapping posłużył też do podjęcia decyzji o zakupie własnego mieszkania. Do rozważenia za i przeciw – rozpisania scenariuszy tych pozytywnych, ale też tych negatywnych, aby wiedzieć czy przy złej konfiguracji będziemy mogli spłacać kredyt. Mapy myśli przy takich analizach są niezastąpione.

 

Praca na etacie – jako inżynier

Skończyły się stypendia związane z doktoratem i trzeba było się zmierzyć z nową rzeczywistością. Miałem wstępne ustalenia, że po obronie doktoratu znajdę zatrudnienie na uczelni, ale cały proces od złożenia pracy doktorskiej do obrony trwał ok. 4-6 miesięcy. No, a przecież przez ten czas trzeba utrzymać rodzinę.

Wykorzystując znajomości znalazłem pracę w firmie kolegi ze studiów i pracowałem jako inż. budowy. Zarobki były bardzo dobre, pozwalały na utrzymanie rodziny. Jedyną wadą było to, że musiałem pracować na delegacji od poniedziałku do piątku.

Pracowałem wtedy na budowie autostrady A4. Na odcinku Rzeszów – Jarosław. Ta praca bardzo dużo mnie nauczyła. Zobaczyłem, jak pracuje się nad naprawdę złożonymi projektami. Mind mapping pomógł mi za to szybko wdrożyć się do nowych zadań, zwłaszcza że dołączyłem do pracy na budowie w jej trakcie i musiałem szybko zorientować się w sytuacji.

 

Jak straciłem 2 prace jednego dnia?

Będę z Tobą szczery, moje życie nie było nieustającym pasmem sukcesów dzięki wykorzystaniu map myśli. Jestem człowiekiem i jak każdy człowiek czasem się mylę i popełniam błędy, zdarza mi się także błądzić i wątpić w swoje możliwości.

Tak było tego dnia, gdy straciłem dwie posady jednego dnia. Jedną, którą miałem, a drugą którą miałem dostać.

Już opowiadam, jak to było. Pracowałem na delegacji – co było dla mnie trudne, ponieważ po prostu tęskniłem za swoją Żoną i córeczkami, poza tym czułem, że wiele tracę nie widząc codziennie jak rozwijają się moje dzieci i nie mogąc dzielić z Żoną codziennych spraw, trosk i radości. Dlatego zależało mi żeby w piątki kończyć pracę wcześniej, aby móc wrócić szybciej do domu na weekend. Nie było to jednak zbieżne z interesem firmy, gdzie Właścicielowi zależało, aby jak najwięcej spraw szło do przodu – co z tej perspektywy jest jak najbardziej zrozumiałe.

Dlatego, gdy pewnego piątku wyszedłem wcześniej z pracy dostałem od Szefa SMSa, żebym się zastanowił czy już nie zostać w Krakowie? Z chęcią bym został, tylko pojawiło się pytanie za co utrzymam rodzinę. Dlatego od razu pojechałem na uczelnię porozmawiać z Profesorem, z którym współpracowałem, aby zapytać o to, czy nie mógłbym szybciej zacząć pracy na Uniwersytecie. Odpowiedź, którą wtedy otrzymałem ścięła mnie z nóg. Dowiedziałem się, że Profesor przez to, że zacząłem pracować poza Uczelnią nie widzi dalszej możliwości współpracy.

Szok! Niedowierzanie! Z deszczu pod rynnę – nigdy to powiedzenie w moim życiu nie było tak prawdziwe. I to wszystko w ciągu jednego dnia. Nic tylko się załamać. Ta perspektywa była nawet kusząca – tylko, że nie rozwiązałaby żadnego problemu.

Gdy opadły emocje, postanowiłem, że nie mogę się poddać i pomyślałem, że trzeba działać strategicznie. Rozrysowałem mapę myśli na temat korzyści jakie da moje zatrudnienie w Katedrze, w której robiłem doktorat i poprosiłem Profesora o jedną rozmowę, gdzie to wszystko mu przedstawiłem. Nie zmienił zdania od razu, ale nie mówił już kategorycznie nie.

W firmie, w której pracowałem odbyłem szczerą rozmowę z Właścicielem, który był moim dobrym kolegą ze studiów (jeżeli to czytasz to pozdrawiam Cię serdecznie) i ustaliliśmy nowe warunki współpracy, które zaakceptowały obydwie strony.

Ta historia zakończyła się tak, że po obronie doktoratu otrzymałem jednak propozycję etatu na Uczelni, a w firmie budowlanej pracowałem jeszcze 2 miesiące, po czym rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron, żebym mógł wrócić do Krakowa i rozpocząć pracę na Uniwersytecie.

Nauczyłem się, też, że z każdej sytuacji nawet takiej, która wydaje się beznadziejna jest wyjście. Trzeba tylko uspokoić emocje i pomyśleć. Mind mapping okazał się idealnym narzędziem w tej sytuacji.

 

Praca na etacie – jako nauczyciel akademicki

Zacząłem pracę na Uniwersytecie, byłem szczęśliwy. Wróciłem do Krakowa i każdy dzień mogłem spędzać z moimi córkami i Żoną. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie…

Z tą wypłatą jest coś nie tak!

Dlaczego zarabiam 2x mniej niż na doktoracie? Okazało się, że moja pierwsza pensja na Uczelni wynosiła w 2012 r. niecałe 2000 zł na rękę. To było 2x mniej niż w pracy na budowie i na doktoracie. Pojawiło się pytanie. Jak utrzymam rodzinę? Dzieci rosną, trzeba opłacać przedszkole, kredyt za mieszkanie i wszystko inne. Pojawiły się zmartwienia…

Zacząłem się zastanawiać jak odnaleźć się w tej sytuacji. Zrobiłem sobie taką burzę mózgów i na mapie myśli wypisałem wszystkie pomysły, jakie przychodziły mi do głowy, które pozwoliłyby zdobyć dodatkowe środki.

Mapa myśli, uzmysłowiła mi, że mam bardzo duży potencjał, który trzeba tylko odpowiednio wykorzystać, tak aby móc na nim zarabiać.

W tym czasie można było aplikować o środki na realizacje projektów współpracy nauki z biznesem. Polegało to na tym, że naukowiec wykonuje określone dzieło dla przedsiębiorcy, a wynagrodzenie dla naukowca jest wypłacane z funduszy projektu. To było coś dla mnie. Tylko trzeba było znaleźć firmę, która chciałaby skorzystać z moich usług. Więc kolejna mapa myśli na temat moich usług, które mogłyby mieć popyt na rynku. Następnie wyszukanie firm przez Internet, które działają w danej branży. Potem kilka telefonów oraz spotkań i bingo – trafiłem na przedsiębiorstwo, które było bardzo zainteresowane współpracą. Później zrealizowaliśmy razem kilka projektów, które przyczyniły się do rozwoju firmy, a mi pozwoliły godziwie zarabiać.

Kolejny raz mind mapping przysłużył się do rozwiązania moich problemów.

 

Przedsiębiorczość

Realizacje projektów na styku nauki i biznesu uświadomiła mi, że chcę czegoś więcej, że chcę rozwinąć skrzydła, nie mieć ograniczenia w postaci szklanego sufitu, gdy pracuję się na etacie.

Postanowiłem, że założę firmę, w której będę dzielił się tym, co mam najlepsze, czyli wiedzą i doświadczeniem. Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga jednak ciągłej nauki, ale dzięki mapom myśli jest to przyjemne i efektywne.

Bycie Przedsiębiorcą to super sprawa, ponieważ można realizować projekty, które uważa się za ważne. Oczywiście istotne jest, aby znaleźć na nie klientów lub odpowiednie finansowanie. Wtedy praca jest przyjemnością.

Mapy myśli są genialnym narzędziem dla  przedsiębiorców (zarówno tych początkujących oraz „starych wyjadaczy”), ponieważ pozwalają rozpisywać pomysły biznesowe, projekty oraz pomagają nimi efektywnie zarządzać.

Tomek, widzę, że na mapach myśli zjadłeś zęby. Jak jest cena dostępu do kursu? >>>

Te wszystkie doświadczenia
zbierałem ponad 10 lat.

 

 To był czas intensywnej nauki, poprzez liczne porażki, a także liczne sukcesy. Teraz tym wszystkim chciałby się z Tobą podzielić.

 

Jako Osoba pracująca umysłowo, bazująca na swojej wiedzy i doświadczeniu na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak kluczowe jest ich posiadanie. Przecież dzięki nim możesz zajmować stanowisko odpowiednie do Twoich kompetencji i zarabiać pieniądze.

Pewnie widzisz też jak szybko wszystko się zmienia i jak dużo informacji przybywa praktycznie każdego dnia.

Prędkość zmian jest bardzo duża – niektórzy mówią, że za duża. W tej sytuacji mamy 3 wyjścia:

💡Zostawić to wszystko i wyjechać w Bieszczady (pozdrawiam przy okazji wszystkich mieszkających w sąsiedztwie Połonin 😉

💡Zostawić wszystko, tak jak jest i czekać na rozwój sytuacji.

💡Zaadoptować się do zmian oraz nabyć umiejętności i narzędzia, dzięki którym przejmiemy kontrolę nad przepływem informacji i pozyskiwania wartościowej wiedzy, która przekłada się na wartościowy rozwój zawodowy i osobisty.

 

No dobrze Tomek, ale co mogę zrobić?

 

Wyróżnij się!

Mapy myśli pozwoliły mi się wyróżnić w pracy. Choć metoda mind mappingu jest już znana od kilkudziesięciu lat, to tak naprawdę bardzo mało osób jej używa. Dzieje się to z różnych powodów, które szczegółowo będę omawiał w kursie, natomiast ten fakt sprawia, że jeżeli Ty zaczynasz stosować mapy myśli, to od razu zaczynasz wyróżniać się na tle grupy.

Dzięki temu zaczynają otwierać się przed Tobą nowe możliwości.

 Jedna z moich kursantek stacjonarnych warsztatów opowiadała mi, że wykorzystała mind mapping do przygotowania się do konkursu na stanowisko dyrektora w szkole. Dzięki prezentacji wykonanej w formie mapy myśli od razu została zauważona. Mind mapping pomógł jej też stworzyć wizję siebie jako Dyrektora szkoły. Tak się stało, że wypadła najlepiej ze wszystkich i dostała tę posadę!

Zdobądź czas!

Czy znasz kogoś, kto nie chciałby mieć więcej czasu? Co za pytanie? Wiadomo, że większość osób, zwłaszcza tych aktywnych zawodowo chciałaby mieć więcej czasu. Ciekawe jest jednak to, że wszyscy mamy codziennie do dyspozycji te same 24 godziny. Kolejny banał, ale piszę to, aby uświadomić Ci, że nie da się zarządzać czasem. Za to można zarządzać sobą w czasie i to tutaj jest możliwość podejmowania decyzji co będziemy robić w danej godzinie.

Kluczem do efektywności jest tak naprawdę zarządzanie swoją energią i wykonywaniem najważniejszych zadań w określonym czasie. Niby proste, to dlaczego tak dużo ludzi ma z tym problem? Wynika to najczęściej z prokrastynacji, czyli zajmowaniem się wszystkim innym, tylko nie tym, co najważniejsze w danej chwili.

Prokrastynację można pokonać dzięki świadomości w jakim momencie życia teraz się znajdujemy i odpowiedniego zdefiniowania ról życiowych i zadań z tym związanych, a następnie ich realizowania. 

Dzięki mapom myśli można to bardzo szybko poukładać i wdrożyć do swojego życia.

Gdy to zrealizujesz, czas będzie dalej płynął tak samo, za to Ty będziesz miał niesamowitą satysfakcję z tego, że naprawdę dobrze z niego korzystasz robiąc to co najważniejsze.

Dodam jeszcze, że w tym systemie zawsze „znajdzie się czas” na drobne przyjemności 😊

Zostań Kapitanem swoich myśli!

Nasze życie jest kształtowane przez nasze myśli. Myśli są początkiem wszystkiego, tego dobrego, ale też złego. Nie mamy w większości przypadków wpływu na to co nas spotyka, ale mamy wpływ na naszą reakcję – na nasze myśli. Najważniejsze jest to, aby wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie, tak aby być jego kapitanem.

Na kursie pokarzę Ci jak sobie radziłem, ale też jak nie radziłem w trudnych życiowych sytuacjach, ponieważ chcę byś mógł/mogła uczyć się na moich błędach i korzystać z moich doświadczeń.

Chcę Ci też pokazać, że popełnianie błędów i „porażki”, jakkolwiek je definiujesz, to część naszego życia. Ważne jest jednak to, aby odpowiednio na nie reagować i najlepiej nie popełniać dwa razy tych samych błędów.

Kapitan na statku potrzebuje dobrych map, aby móc nadać odpowiedni kierunek statkowi, którym dowodzi. Ja właśnie chcę Ci pokazać i nauczyć Cię jak takie mapy tworzyć.

Tomek, przekonałeś mnie! Chcę dołączyć do Akademii Map Myśli >>>

 

Tomek, ale tak konkretnie to co da mi udział w Akademii Map Myśli?

 

 

Najważniejsze korzyści

 

👌 Twój stres się zmniejszy, ponieważ mapy myśli pomogą Ci zapanować nad rzeczami do zrobienia!

👌 Będziesz łatwiej koncentrować się na pracy, ponieważ dzięki dobrej mapie będziesz wiedział jak szybko i skutecznie zrealizować cel!

👌 Z nudnym opracowaniem lub raportem uporasz się 2x szybciej dzięki szybkiemu zbieraniu i analizie danych.

👌 Będziesz cały czas na bieżąco w swojej branży, dzięki możliwościom szybkiego przetwarzania, analizowanie i zapamiętywania informacji, które dają mapy myśli.

 

Co dzięki mapom myśli stanie się prostsze?

 

✅ Sprawnie poprowadzisz krótkie i efektywne spotkania zespołu, ponieważ będziesz miał do dyspozycji narzędzie, które ułatwi przygotowanie i prowadzenie spotkań, dostrzeganie rozwiązań, podejmowanie decyzji.

✅ Mnogość spraw do realizacji z łatwością uporządkujesz i oczywistą okaże się kolejność oraz zasadność ich wykonania.

 

Co stanie się szybsze z wykorzystaniem mind mappingu?

 

🚀 Podejmowanie decyzji jest trudne, zwłaszcza w czasach, gdy mamy olbrzymi wybór. Dzięki mapom myśli zobaczysz, że podejmowanie decyzji może być łatwiejsze i szybsze.

🚀 Czy zdarzyło Ci się tak, że wpadłeś na świetny pomysł, który miał dużo zmienić w Twoim życiu i wszystko było by dobrze gdybyś tylko przystąpił do jego realizacji?

🚀 Nauczę Cię jak błyskawicznie przejść od pomysłu do rozpisania projektu i przystąpienia do jego realizacji tak aby nie tracić przełomowych momentów w swoim życiu.

 

Czy zyskam na tym finansowo?

 

💎 Jestem pewny, że dzięki wdrożeniu mind mappingu Twoja produktywność wzrośnie i swoje zadania, które wykonywałeś w 8 h, na pewno wykonasz w czasie 7 h lub krótszym.

💎 Dzięki temu będziesz dysponował każdego dnia min. 1 h, którą możesz przeznaczyć na swój rozwój lub dodatkową pracę zarobkową. To tak jakbyś w miesiącu dodatkowo zarobił 20 x Twoja stawka godzinowa. Zakładając min. stawkę godz. 17 zł to w miesiącu zarabiasz (zyskujesz) dodatkowo 340 zł. A myślę, że Twoja stawka godzinowa jest większa, wiec gdy zarabiasz średnią krajową to zysk kształtuje się na poziomie 640 zł / miesiąc. Patrząc z perspektywy roku przy minimalnej stawce godzinowej zyskujemy 4080 zł, a przy stawce odpowiadającej średniej krajowej jest to 7680 zł. To niesamowite, że dzięki 1 godz. dziennie możemy zapracować na niezły wyjazd weekendowy lub wakacyjny. Ważne tylko aby dobrze wykorzystać tę godzinę. Mind mapping będzie tu jak najbardziej pomocny. A to są tylko założenia minimalne. Twój profit może być dużo większy!

 

Jak mapy myśli pomogą w moim rozwoju?

 

➡️ Życie to nieustanny rozwój – to truizm. Jednak wielu ludzi o tym zapomina i kończy swoje dokształcanie na poziomie studiów lub wcześniej.

🌟 Moje doświadczenia pokazały mi, że warto inwestować nawet 10 min. każdego dnia na naukę czegoś nowego, ponieważ po roku z tych kilku minut robi się 6 godzin. To tak jakbyśmy wzięli udział w jednodniowym szkoleniu!

🌟 Jak jednak to robić, aby być systematycznym, każdego dnia. Kluczem jest tutaj odpowiednie zaplanowanie naszego rozwoju (strategia) i zabezpieczenie każdego dnia tych 10-15 min. na jego realizacje (taktyka). Mind mapping z powodzeniem wykorzystywany jest w tworzeni planów strategicznych od wielkich korporacji po wyjazdy wakacyjne, więc do rozwoju własnego będzie idealnym narzędziem. 

🌟 Tworzenie planu dnia na mapie myśli pozwala na praktykę systematycznej nauki i rozwoju, co sprzyja systematyczności i tworzeniu nawyków.

Tomek, przekonałeś mnie! Chcę skorzystać z szansy dołączenia do Akademii Map Myśli >>>

 

No dobra Tomek, u Ciebie się to sprawdza
ale czy u mnie też tak będzie?

 

 

Jestem przekonany, że tak, ale lepiej zobacz co mówią absolwenci pierwszej edycji Akademii Map Myśli oraz Uczestnicy moich szkoleń i warsztatów

Tomek, te opinie mnie przekonują! Widzę, że umiesz przekazywać wiedzę. Chcę dołączyć do kursu! >>>

  

Pewnie zastanawiasz się, ile będzie kosztował ten kurs?

 

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że podzielę się z Tobą:

🔥 Moim ponad 10 letnim doświadczeniem wykorzystania mind mappingu w pracy zawodowej…

🔥 Esencją mojej wiedzy, którą zdobywałem dzięki dziesiątkom przeprowadzonych szkoleń i setkom godzin poświęconych na studiowaniu i doskonaleniu się w temacie.

🔥 Najlepszymi praktykami wypracowanymi podczas szkoleń, warsztatów i pracy własnej.

 

Zapisując się na do Akademii Map Myśli otrzymasz także:

✅ BEZTERMINOWY dostęp do platformy kursowej.

✅ Wsparcie, dzięki dostępowi do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będzie można wymieniać się doświadczeniem w tworzeni map myśli i eksplorować temat.

✅ Możliwość udziału w webinarach (szkoleniach online na żywo), podczas których będziesz mógł zadawać pytania.

✅ Indywidualne wsparcie podczas przerabiania kursu, które są niesamowitym motywatorem do pracy (opcja Gold i Platinum).

✅ Certyfikat ukończenia kursu potwierdzający umiejętności tworzenia map myśli (pod warunkiem przerobienia całego kursu i wykonania zadań).

✅ Program do tworzenia map myśli – MindMeister (roczna subskrypcja) – jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku programów do tworzenia map myśli, z którego korzystam na co dzień.  Dzięki udziałowi w Akademii będziesz mieć do niego dostęp w cenie kursu.

  Po wzięciu tego wszystkiego może się wydawać, że będzie drogo.

I rzeczywiście gdybyśmy spróbowali to wycenić to:

 

 • Ostatnie szkolenia stacjonarne, gdzie dzieliłem się swoją wiedzą i doświadczeniem, które realizowałem dla korporacji były wyceniane na 1 500 zł / osobę. 
 • Sama cena książek i kursów, z których mógłbyś się nauczyć tego co ja, to koszt ponad 10 000 zł (trochę wydałem na naukę 😉).Nie liczę jednak tutaj czasu przerobienie materiałów i wyciągnięciu z nich tego co najbardziej istotne. 
 • Indywidualne konsultacje u profesjonalistów są obecnie w cenie 300-500 zł za godzinę lub nawet więcej.

Natomiast wycena tego co otrzymasz przedstawia się następująco:

 

 • Wiedza na temat tworzenia i wykorzystania map myśli ułożona i dostosowana do potrzeb osoby pracującej intelektualnie. Podana w przystępnej formie: nagrania wideo, nagrania audio, mapy myśli do każdego modułu –  2 200 zł. 
 • Dostęp bezterminowy do platformy internetowej i wszystkich aktualizacji jakie później się pojawią – 1000 zł

 • Dostęp bezterminowy do tajnej grupy na Facebooku, gdzie będzie można dzielić się i inspirować tworzonymi mapami myśli i zadawać pytania – 300 zł

   

 • 2 Webinary połączone z sesją pytań i odpowiedzi (Q&A) – 300 zł. 

 • Roczna subskrypcja profesjonalnego programu do tworzenia map myśli MindMeister 550 zł.

  Jak to podliczymy to mamy już ponad 4 000 zł.

4 350 zł to spora kwota, prawie tyle co zarabia się na rękę w Polsce przy zarobkach zbliżonych do średniej krajowej.

Sam w swoim życiu na naukę i doskonalenie się wydałem ponad 50 000 zł – oczywiście było to rozłożone na przestrzeni wielu lat, ale zdobyta wiedza zwróciła inwestycje kilkakrotnie.

🔥 Jestem przekonany, że ten kurs bardzo szybko Ci się zwróci i dzięki mind mappingowi Twoja produktywność wzrośnie, a przez to będziesz lepiej zarabiać 🔥

Postanowiłem jednak zaoferować dostęp do Akademii Map Myśli w znacznie niższej cenie niż jest wyceniana!

 

 

I tak, kurs w wersji SILVER będzie kosztował Cię tylko 1,91 zł dziennie! Czyli 697 zł (pakiet Silver), to ponad 6 razy mniej niż 4 350 zł, czyli kwoty, na którą wyceniam realną wartość kursu!

 

 

Dlaczego tak niska cena:

👍 Jest to produkt cyfrowy więc zakładając, że kupi go więcej osób mogę obniżyć cenę. Natomiast gdyby miał on być tworzony tylko dla jednej osoby musiałby on kosztować tyle na ile jest wyceniany.

👍 Rozumiem też, że w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa jesteśmy bardziej ostrożni w robieniu wydatków. I bardzo dobrze, ponieważ kupujemy takie produkty, które uważamy, że rzeczywiście nam się przydadzą i będziemy z nich korzystać.

👍 Nie chciałbym też w tych czasach, aby wydatek na mój kurs nadszarpnął Twój budżet domowy, dlatego postanowiłem zaoferować go w dużo niższej cenie niż na początku myślałem.

👍 Dwa ostatnie moduły są jeszcze w trakcie tworzeni , dlatego też cena jest jeszcze niższa – kolejna edycja będzie droższa.

👍 Marzy mi się, aby ten, kurs był zaczynkiem społeczności, która chce wykorzystać mind mapping do pozytywnej zmiany siebie, a później swojego najbliższego otoczenia na lepsze. Dlatego też chcę, aby kurs był dostępny dla Osób, które wykorzystają z powodzeniem tę wiedzę.

 

UWAGA!!!
W czasie tworzenia ostatnich modułów AMM  jeszcze taniej!!!

 

Kurs jest w trakcie tworzenia. Na dzień dzisiejszy dostępnych jest 6 pierwszych modułów z nagranym wideo, audio i mapami myśli do przeglądania i pobrania. Przygotowana jest platforma edukacyjna do nauki, z której od razu można zacząć korzystać po zapisaniu się do Akademii.

Natomiast pozostałe moduły 7 – 8, będą pojawiać się na bieżąco.

Dlatego kupując w przedsprzedaży już teraz zyskasz dodatkową zniżkę (od 200 zł do 1200 zł w zależności od wybranego pakietu).

 

To oznacza, że kupując teraz dostąp do Akademii Map Myśli otrzymasz od 597 zł (pakiet Silver). To w perspektywie roku inwestycja rzędu tylko 1,64 zł dziennie!

 

Pomyśl, że inwestując 1,66 zł dziennie, czyli tyle co kosztuje bułka w piekarni możesz uzyskać dostęp do kursu wartego 4 350 zł, a umiejętności, które nabędziesz będą warte dużo, dużo więcej. 

 

 Jeżeli chcesz skorzystać z tej okazji to nie czekaj i zainwestuj w swój rozwój >>>

 

Tomek, ale jak dokładnie wygląda ten kurs online?

 

Cały kurs, jak i wszystkie dodatki związane z Akademią Map Myśli są dostępne w wersji online na specjalnej platformie do nauki, dla której otrzymasz indywidualny login i hasło.

⚙️ Dzięki temu możesz korzystać z kursu, tak jak Ci wygodnie, w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy tylko dostęp do Internetu.

🖥💻📱Kurs możesz przerabiać na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Wybór należy do Ciebie.

Kurs online składa się z:

✅ Nagrania wideo – na których są omawiał treści wyszczególnione dla każdego modułu. Filmy są przygotowane z myślą o szybkim wdrożeniu, to znaczy 1 najważniejsza rzecz na 1 wideo – dzięki temu będzie można szybko wdrażać podaną wiedzę. Długość nagrań to od kilku do kilkunastu minut, tak abyś mógł przerabiać kurs w formie mikro sesji.

 

✅ Pliki mp3 (do pobrania) – dla tych co lubią słuchać. Cały kurs będzie można przesłuchać np. podczas sprzątania, biegania, jazdy pociągiem, etc. lub po prostu odpoczywając na kanapie.

 

✅ Mapy myśli (wersja interaktywna i .pdf) – na podstawie, których były przygotowane nagrania – idealna do szybkich powtórek i nawigacji po kursie.

 

Dostęp do grupy kursowej na Facebooku – na grupie możesz zadawać pytania i dzielić się doświadczeniem związanym z przerabianiem kursu. Możesz także nawiązać kontakt aby stworzyć grupę master mind, czyli zespołu dwóch do czterech osób, które będą chciały regularnie spotykać się online w celu wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń związanych z kursem. 

 

Roczna subskrypcja profesjonalnego programu do tworzenia map myśli MindMeister (sam z niego korzystam) – dzięki dostępowi do super narzędzia, będzie możliwe wykorzystanie w pełni wiedzy z Akademii Map Myśli i od razu wdrożenie jej do swojego życia i pracy. Po roku będzie można kontynuować subskrypcję programu w cenie 197 zł / rok (to prawie 300 zł taniej niż oferta rynkowa!).

Tomek, to mi wystarczy. Chcę dołączyć do Akademii Map Myśli >>>

 

Jakie treści znajdę w kursie?

 

Kurs online Akademia Map Myśli został pomyślany tak, aby jak najszybciej przyniósł Ci efekty poprzez umiejętność tworzenia efektywnych map myśli.

Zobacz jakie treści dla Ciebie przygotowałem:

Moduł 1. Szybki start 🚀

🚀 Lekcja 1. Jak zmotywować się do pracy z kursem?

🚀 Lekcja 2. Pięć kroków do stworzenia mapy myśli

🚀 Lekcja 3. Moja pierwsza mapa myśli na papierze

🚀 Lekcja 4. Moja pierwsza mapa myśli na komputerze

🚀 Lekcja 5. Strategie i taktyki przerabiania kursu online

Szybki start został pomyślany tak aby już w pierwszym tygodniu Akademii Mind Mappingu samo przerobienie tych lekcji pozwoliło Ci już tworzyć mapy myśli na swoje potrzeby i mieć z tego niesamowitą korzyść. Szybki start to esencja metodyki tworzenia map myśli.

Kolejne moduły zgłębiają temat oraz pokażą praktyczne zastosowania mind mappingu.

Moduł 2. Narzędzia 🛠

🛠 Lekcja 1. Dlaczego warto dbać o warsztat pracy?

🛠 Lekcja 2. Niezbędnik do tworzenia map myśli na papierze

🛠 Lekcja 3. Najlepsze oprogramowanie:

 • Darmowe
 • Freemium
 • Komercyjne

Zobaczysz co będzie Ci potrzebne, aby jeszcze efektywniej tworzyć mapy myśli. Poznasz moje najlepsze wskazówki i triki zaczerpnięte z 10-cio letniej praktyki.

 

Moduł 3. Mapy myśli 🗺

🗺 Lekcja 1. Zasady działania map myśli

🗺 Lekcja 2. Zastosowanie map myśli 

Zobaczymy co jest najważniejsze przy tworzeniu map myśli oraz poznamy mechanizmy ich działania. Zobaczysz jak szerokie zastosowania ma mind mapping.

Moduł 4. Uczymy się 👩‍🎓

👩‍🎓 Lekcja 1. Metoda „Wiesz, możesz, Działaj!” – czyli jak szybko wdrażać zdobytą wiedzę 

👩‍🎓 Lekcja 2. Notowanie za pomocą map myśli

Dowiemy się jak najlepiej się uczyć, żeby szybko wdrażać wiedzę do praktyki. Poznamy metodę „Wiesz, możesz, działaj”, która niesamowicie przyśpiesza proces zastosowania wiedzy i przekucia jej w umiejętności.  

Odpowiemy sobie na pytanie Dlaczego warto notować wiedzę i jak to zrobić za pomocą map myśli, aby efektywnie wykorzystać wiedzę z: książek, filmów, podcastów, szkoleń, itp.

 

Moduł 5. Analizujemy 📈

📈 Lekcja 1. Listy kontrolne

📈 Lekcja 2. Zbieranie informacji (research)

📈 Lekcja 3. Podejmowanie decyzji

📈 Lekcja 4. Jak mniej się martwić?

Nauczymy się tworzyć listy kontrolne, które poprawią Twoją produktywność i sprawią, że nie będziesz popełniać prostych błędów. Zobaczymy jak mind mapping będzie nam pomagał w podejmowaniu decyzji. Dowiesz się też, jak dzięki mapom myśli zapanować nad zmartwieniami, aby nie sparaliżowały naszych działań.

 

 

Moduł 6. Planujemy 🎯

🎯 Lekcja 1. Mapa marzeń

🎯 Lekcja 2. Najpierw najważniejsze

🎯 Lekcja 3. Misja

🎯 Lekcja 4. Role życiowe – określenie

🎯 Lekcja 5. Planowanie wg ról życiowych

🎯 Lekcja 6. Cele

Rozrysujemy mapę marzeń. Następnie stworzymy nasz plan działań w oparciu o role życiowe, w których aktualnie jesteśmy. Nauczymy się przekuwać wybrane marzenia na cele aby mieć szansę na ich realizację. Poznamy też metodę mind mappingu pomocną w tworzeniu misji życiowej, która pomoże nam określić co jest dla nas najważniejsze i dzięki temu lepiej planować, podejmować decyzję i działać.

 

Moduł 7. Tworzymy 💡

 

💡Lekcja 1.  Kreatywność – jak ją rozwijać?

💡Lekcja 2.  Burza mózgów – generowanie pomysłów

💡Lekcja 3.  Podstawy Design Thinking

💡Lekcja 4.  Tworzenie prezentacji na wystąpienia publiczne:

 • Opracowanie koncepcji prezentacji
 • Graficzne przygotowanie
 • Publiczne wystąpienie

Będziesz wiedzieć jak przeprowadzić efektywną burzę mózgów i rozwijać kreatywność.

Uważa się, że wystąpienia publiczne są jednymi z bardziej stresujących wydarzeń w życiu ale dzięki wdrożeniu mind mappingu do procesu przygotowania i wygłoszenia publicznej prezentacji nie będzie już taki straszny.

 

Moduł 8. Działamy 🔥

🔥 Lekcja 1. Szybka ścieżka wdrożeniowa

🔥 Lekcja 2. Koncepcja

🔥 Lekcja 3. Projekt

🔥 Lekcja 4. Wykonanie

Zobaczymy jak dzięki mapom myśli będziemy mogli szybko opracować koncepcję pomysłu, następnie rozpisać z niego projekt i szybko przejść do jego realizacji.

Dzięki wiedzy z tego modułu przejście od pomysłu do realizacji będzie możliwe w błyskawicznym tempie.

 

 

Pakiety cenowe

 

 

 

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie i dołącz do Akademii Map Myśli!

 

PAKIET SILVER
Ta opcja zawiera:

 • ✅ Kurs wideo online w którego skład wchodzą (o wartości 2 200 zł):
  – Nagrania wideo
  – Nagrania audio (mp3)
  – Mapy myśli
 • ✅ Bezterminowy dostęp do edukacyjnej platformy internetowej
  (o wartości 1 000 zł)
  na której będzie zamieszczony kurs, gdzie będzie można śledzić swoje postępy w przyswajaniu treści
 • ✅ 2 Webinary (szkolenie na żywo – online) połączone z sesją pytań i odpowiedzi (Q&A) o wartości 300 zł.
 • ✅ Bezterminowy do dostęp do tajnej grupy na Facebooku tylko dla uczestników Akademii Map Myśli. Tam będę odpowiadał na pytania. Będziemy tworzyć grupy Master Mind. Będzie się można dzielić swoimi mapami myśli i wzajemnie inspirować. Wartości 300 zł.
 • ✅ Certyfikat. Będzie możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego ukończenie Akademii Map Myśli. Warunkiem otrzymania certyfikatu, będzie przerobienie całego kursu i wykonanie zadanych ćwiczeń. Wartość: bezcenny – jego nie da się kupić, tylko trzeba na niego zapracować 😊
 • ✅ Program do tworzenia map myśli MindMeister – roczny dostęp.  Dzięki Uczestnictwu w AMM otrzymasz dostęp do super narzędzia do tworzenia map myśli. Na rynku roczna subskrypcja programu MindMeister kosztuje ok. 550 zł.
  Przystępując do Akademii dostęp do programu otrzymasz w cenie. Po roku subskrypcję będzie można odnowić za 150 zł / rok.

  Takiej oferty nigdzie nie znajdziesz.

Całość pakietu SILVER jest warta 4 350 zł, jednak jego cena regularna jest znacznie niższa i wynosi 897 zł, a kupując w oknie sprzedażowym możesz dodatkowo zaoszczędzić 300 zł, czyli 🔥 zapłacisz tylko 597 zł! 🔥

👉 Możesz zakupić też pakiet Silver w 6 miesięcznych ratach po 107 zł (6 x 107zł = 642 zł).

Wybieram pakiet SILVER
i dołączam do Akademii Map Myśli
(płatność jednorazowa) >>>

 

PAKIET GOLD (tylko 5 wolnych miejsc)

Ta opcja zawiera:

 • 🔥 Cały pakiet Silver o wartości 4 350 zł (opis pakietu powyżej)
 • 🔥 60 dni wsparcia podczas trwania kursu. Ja lub osoba z mojego zespołu będziemy kontaktować się z Tobą raz w tygodniu, aby sprawdzić, jak idą postępy w kursie. Będziemy Cię osobiście wspierać, aby cały kurs został przerobiony, a przede wszystkim, aby mapy myśli na stałe zagościły w Twoje pracy i życiu. Uczestnicy pierwszej edycji bardzo sobie cenili to wsparcie i podkreślali, że te rozmowy były dla nich bezcenne. Wartość 600 zł.
 • 🔥Indywidualne konsultacje online – 2 godz.  Wartość 1000 zł. Spotkam się z Tobą osobiście na konsultacjach online, na których będzie można zapytać o co chcesz i zgłębić interesujący Cię temat lub skonsultować dany pomysł lub wyzwanie, które masz w głowie.

Całość pakietu GOLD jest warta 5 950 zł, jednak jego cena jest znacznie niższa i wynosi 1 497 zł, a kupując w oknie sprzedażowym możesz dodatkowo zaoszczędzić 500 zł, czyli 🔥 zapłacisz tylko 997 zł! 🔥

👉 Możesz zakupić też pakiet Gold w 6 miesięcznych ratach po 167 zł (6 x 167zł = 1002 zł).

Wybieram pakiet GOLD
i dołączam do Akademii Map Myśli
(płatność jednorazowa) >>>

 

 

 

PAKIET PLATINUM (tylko 5 wolnych miejsc)

Ta opcja zawiera:

 

 • 🚀 Cały pakiet Gold o wartości 5 950 zł (opis pakietu powyżej)
 • 🚀 Indywidualne doradztwo – mentoring o wartości 3 000 zł

  Spotykamy się na jeden dzień (ok 6 h pracy) i skupiamy się na Twojej osobie. Możemy działać w następujących obszarach:

  1. Rozpisanie dużego projektu, na który masz już pomysł, ale nie możesz się za niego zabrać.
  2. Burza mózgów z pomysłami na:
  – rozwiązanie problemów zawodowych
  – założeniem działalności gospodarczej
  – rozwój firmy
  3. Stworzenie całościowego life planu z podziałem na role życiowe i ustaleniu priorytetów działań oraz strategii i taktyki realizacji
  4. Poprawie efektywność osobistej i zarządzani sobą w czasie
  5. Każda inna sprawa, w której będę kompetentny Ci pomóc.
  (Ze względów logistycznych spotkanie odbędzie się w Krakowie u mnie lub u Ciebie, jeżeli dojazd z Krakowa nie zajmie mi więcej niż 1h) Istnieje też możliwość zamienienia spotkania na konsultacje online – 6h.

Całość pakietu PLATINUM jest warta 8 950 zł, jednak jego cena jest znacznie niższa i wynosi 2 997 zł, a kupując w oknie sprzedażowym możesz dodatkowo zaoszczędzić 1200 zł, czyli 🔥 zapłacisz tylko 1 997 zł! 🔥

👉 Możesz zakupić też pakiet Platinum w 6 miesięcznych ratach po 337 zł (6 x 337 zł = 2022 zł).

Wybieram pakiet PLATINUM
i dołączam do Akademii Map Myśli
(płatność jednorazowa) >>>

Jeżeli chcesz dołączyć do Akademii w ramach opłat ratalnych to napisz na tomek@mapymysli.net

Wybierz dla siebie najlepszy pakiet

 
 
Wybieram pakiet
i dołączam do Akademii Map Myśli >>>

 

 

Oferta jest ważna tylko  przez:

100 dni – żelazna gwarancja satysfakcji

Moim celem jest dawanie jak najlepszej wartości i budowanie długotrwałych relacji, dlatego udzielam aż 100 dniowej gwarancji satysfakcji, w czasie których możesz zgłosić chęć zwrotu kursu. Ja wtedy „bez gadania” przelewam Ci wszystkie wpłacone pieniądze.

Jestem pewny jakości tego, kursu. Jeszcze nigdy nie zdarzył mi się, aby ktoś zgłosił chęć zwrotu pieniędzy po szkoleniu, które realizowałem.

Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszystko jestem w stanie przewidzieć, dlatego całe ryzyko zakupu kursu biorę na siebie.  Oznacza to, że przez 100 dni licząc od daty, gdy otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów zapewnianych w ramach Akademii Map Myśli możesz wystąpić o zwrot wpłaconych środków. Ja wtedy bez żadnych pytań zwracam Ci pieniądze. Nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

  

Podsumujmy!

 

 

✅ Dla kogo jest ten kurs?

Podsumowując ten kurs jest dla tych, których przekonuje moja historia związana z wykorzystaniem map myśli i chcą także wykorzystać tę niesamowite narzędzie w swojej pracy zawodowej i życiu, aby przenieść je na wyższy poziom. Więc jeżeli:

 • ✅ Jesteś Osobą, która pracuje zawodowo i musi przetwarzać dużą ilość informacji.
 • ✅ Masz ambicje, aby rozwijać się zawodowo i podnosić swoje kompetencje.
 • ✅ Chcesz sprawnie planować i realizować projekty w swojej pracy.
 • ✅ Nie chcesz stracić szansy dołączenia do pierwszej edycji uczestników. Akademii Map Myśli i w pierwszej kolejności mieć dostęp unikatowego programu rozwoju kompetencji mind mappingu.

To zapraszam do Akademii Map Myśli. 

 

❌ Dla kogo NIE jest ten kurs?

Akademia Map myśli nie jest dla: 

 • ❌ Osób, które potrafią tworzyć zaawansowane mapy myśli i stosują je z powodzeniem w swoim życiu i pracy.
 • ❌ Kogoś, kto nieustanne szuka dziury w całym i jest wiecznie niezadowolony. Ja jestem nastawiony na szukanie rozwiązań, a nie problemów, więc trudno byłoby nam współpracować.
 
 
Tomek, ten kurs online jest dla mnie.
Zapisuję się do Akademii Map Myśli >>>

 

 

Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Ponieważ możemy działać tylko w teraźniejszości. Nie mamy już wpływu na to co było, a to co będzie jutro jest niepewne. Skupienie się na tym co tu i teraz, pozwala nam na najlepszy rozwój i optymalne działanie.

 

Podsumowując, przystępując teraz do Akademii Map Myśli:

✅ Zyskasz umiejętność efektywnego wykorzystania mind mappingu w swoim życiu zawodowym oraz osobistym i wejdziesz na wyższy poziom.

✅ Nie stracisz szansy nabycia kursu w najniższej cenie. W przedsprzedaży cena najniższa z możliwych. Gdy kurs będzie już w pełni zrobiony, to jego cena wzrośnie. Kolejna edycja Akademii także będzie droższa. 

Pamiętaj:

🚀 Chcę Uczestnikom kursu dać jak największą wartość, więc ze względu na późniejszą indywidualną pracę z Kursantami ilość miejsc jest ograniczona (w pakiecie Gold i Platinum).

🚀 Dlatego najlepiej zajmij miejsce już teraz i wybierz najlepszy dla siebie pakiet. 

 

 

Jeżeli znasz już ofertę to nie czekaj!
Podejmij rozsądną decyzję, tu i teraz i dołącz do grona Uczestników drugiej edycji Akademii Map Myśli!

 
 
Tak, wchodzę na pokład
i dołączam do Akademii Map Myśli >>>

 

 

Z mojej strony to już wszystko. Mam nadzieję, że będziemy pracować razem w Akademii Map Myśli.

Pozdrawiam serdecznie 🙂
Tomek Stachura

 

PS
Pierwsze materiały (moduł 1 – 6) są już dostępne i otrzymasz do nich dostęp zaraz po zakupie, natomiast kolejne moduły (7-8) będą dodawane na bieżąco. W przedsprzedaży ceny najniższe z możliwych.

PPS
Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz i masz żelazną gwarancję satysfakcji. Więc możesz potraktować zapis do Akademii jak jazdę próbną samochodem. Jeżeli kurs nie spełniłby Twoich oczekiwań to możesz do 30 dni od otrzymania dostępu do wszystkich materiałów wystąpić o zwrot pieniędzy.

na Najczęściej zadawane pytania:

 

 1. W jakiej formie jest ten kurs?   

Kurs jest w formie nagrań wideo. Nagrania są zamieszczone na platformie internetowej. Wymagane jest połączenie z siecią, aby móc z nich korzystać.
Po dołączeniu do kursu otrzymasz indywidualny login i hasło z dostępem do swojego konta. Otrzymujesz BEZTERMINOWY dostęp do kursu.

 

 1. Czy będzie możliwość otrzymania faktury VAT?       

Oczywiście. Prawdę działalność gospodarczą Tomasz Stachura sMIND (NIP 7352550097) i wystawiam faktury VAT zw. czyli kwota brutto będzie się równać kwocie netto.
Podczas składania zamówienia zaznacz opcję „chcę otrzymać fakturę”, a następnie uzupełnij do niej dane. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana do Ciebie e-mailem.

 

 1. Czy można rozłożyć płatność na raty?       

Tak, jest możliwość rozłożenia płatności na raty rozłożone na 6 płatności. Należy wybrać taką opcję przy wybranym pakiecie. Platność ratalna jest ok. 10% większa od płatności jednorazowej. 

 

 1. O co chodzi z tą żelazną gwarancją satysfakcji?    

Chcę, aby Akademia Map Myśli dostarczała jak największą wartość jej Uczestnikom, dlatego zrobię wszystko, aby tak było. Jednak, gdyby z jakiś powodów kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, to licząc od daty uzyskania dostępu do wszystkich lekcji zamieszczonych na platformie internetowej masz jeszcze 100 dni na wypisanie się z Akademii. Ja wtedy „bez gadania” zwrócę Ci 100% zainwestowanej kwoty. Oznacza to, że nic nie ryzykujesz kupując ten kurs.

 

5. Czy mogę zapłacić za kurs kartą?

Tak, za kurs można zapłacić bezpiecznymi płatnościami online płacąc kartą, przelewem lub przez BLIK.

Tomek, wiem już wszystko.
Zapisuję się do Akademii Map Myśli >>>

Oferta jest ważna tylko  przez: